Комбиниран бојлер со два изменувачи 1000 L

Комбиниран бојлер со два изменувачи 1000 L

81.700 ден.
без ДДВ: 77.810 ден.
Производител: SUN SYSTEM
Шифра на производ: Sun System
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Естетска ПВЦ обвивка со изолација
  • Челичен резервоар за вода
  • Заштита од корозија, со помош на титаниумски емајл и анода
  • Отвор за проверка
  • Голема површина на изменувачот на топлина за зголемена ефикасност
  • Дијаметар мм ø 1050
  • Тестиран притисок на изменувачот 25 bar
  • Површина на изменувач (м²) S1/S2 - 2.7/1.9

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ

*Повеќе за производот кликнете ТУКА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

SUN SYSTEM Комбиниран бојлер со два изменувачи 1000 L Естетска ПВЦ обвивка со изолација Челичен резервоар за вода Заштита од корозија, со помош на титаниумски емајл и анода Отвор за проверка Голема површина на изменувачот на топлина за зголемена ефикасност Дијаметар мм ø 1050 Тестиран притисок на изменувачот 25 bar Површина на изменувач (м²) S1/S2 - 2.7/1.9 *Гаранција 24 МЕСЕЦИ *Повеќе за производот кликнете ТУКА .. Category: Product #: Sun System Regular price: 81.700 ден. 81.700 Available from: Термо Систем