Соларни колектори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вакуумски колектор со 15 цевки
  Димензија: 1990/1180/158/45 кг Бруто/провидна/апсорберска површина - 2.35/1.45/1.21 в..
17.480 MKD
без ДДВ: 16.648 MKD
Вакуумски колектор со 10 цевки
  Димензија: 1988/807/158/32 кг Бруто/провидна/апсорберска површина - 1.6/0.95/0.81 во ..
11.650 MKD
без ДДВ: 11.095 MKD
Рамен flat колектор 2,5м²
Рамните колектори се дел од системот за производство на топла вода од сончева енергија Бруто/а..
12.250 MKD
без ДДВ: 11.667 MKD
Рамен flat колектор 2м²
Рамните колектори се дел од системот за производство на топла вода од сончева енергија Бруто/а..
9.700 MKD
без ДДВ: 9.238 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.