Алуминиумски радијатори за купатило

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Алуминиумски радијатор за во купатило 600mm
Димензии - 600 x 860mm, 600 х 1152mm, 600 х 1488 Материјал - Алуминиум 3 меѓународни пат..
6.400 ден.
без ДДВ: 5.424 ден.
Алуминиумски радијатор за во купатило 500mm
Димензии - 500 x 860mm, 500 х 1152mm, 500 х 1488, 500 х 1740 Материјал - Алуминиум 3 меѓ..
6.400 ден.
без ДДВ: 5.424 ден.
Алуминиумски радијатор за во купатило 450mm
Димензии - 450 x 1152mm, 450 х 1488mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секо..
7.200 ден.
без ДДВ: 6.102 ден.
Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W
Грејачи со електронски термостат тип GT (бакар-никелиран) и GTX (не'рѓосувачки челик) се уреди шт..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Алуминиумски радијатор за во купатило 400mm
Димензии - 400 x 1152mm, 400 х 1488mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секо..
7.200 ден.
без ДДВ: 6.102 ден.

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка