Подно греење

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (600m)
Цревото за подно греење од програмата на Giacomini е полиетиленско црево со антиоксигенска бариера, ..
64 MKD
без ДДВ: 54 MKD
Адитив за заштита на цревото за подно греење
Адитив 1Л за заштита на цревото за подно греење  ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Стиропор за подно греење
Стиропорот е со вкупна дебелина од 3,7 cm и е тврдо пресуван односно 30kg/m3.   Поради ис..
520 MKD
без ДДВ: 441 MKD
GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (240m)
Цревото за подно греење од програмата на Giacomini е полиетиленско црево со антиоксигенска бариера, ..
64 MKD
без ДДВ: 54 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.