Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-5%
ARISTON клима уред инвертер 3,5kW
*Фреон R32 *Енергетска класа А++ *Технологија 2D Инвертер *Компактибилен со KIT WI-FI ARIST..
24.605 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 20.852 ден.
-5%
ARISTON клима уред инвертер 5kW
*Фреон R32 *Енергетска класа А++ *Технологија 2D Инвертер *Компактибилен со KIT WI-FI ARIST..
47.310 ден.49.800 ден.
без ДДВ: 40.093 ден.
-5%
ARISTON клима уред инвертер 7kW
*Фреон R32 *Енергетска класа А++ *Технологија 2D Инвертер *Компактибилен со KIT WI-FI ARIST..
56.905 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 48.225 ден.
-10%
BURNIT Advant камин на пелети 25 kW - парно
  Серијата камини на пелети BURNiT Advant е комбинација од стилски вид со висока е..
62.100 ден.69.000 ден.
без ДДВ: 59.143 ден.
-10%
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 3,5 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
38.610 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 32.720 ден.
Врз основа на 3 оценки.
-10%
Клима инвертер Daikin Sensira FTXF-A 3,5 kW
Високоѕидна клима со рамен преден панел кој лесно се вклопува во секој ентериер и е едноставен за..
41.850 ден.46.500 ден.
без ДДВ: 35.466 ден.
-10%
Клима инвертер Daikin Sensira FTXF-A 5,0 kW
Високоѕидна клима со рамен преден панел кој лесно се вклопува во секој ентериер и е едноставен за..
58.950 ден.65.500 ден.
без ДДВ: 49.958 ден.
-10%
Клима инвертер Daikin Sensira FTXF-A 6,0 kW
Високоѕидна клима со рамен преден панел кој лесно се вклопува во секој ентериер и е едноставен за..
67.950 ден.75.500 ден.
без ДДВ: 57.585 ден.
-5%
Клима уред инвертер 2,8kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
19.665 ден.20.700 ден.
без ДДВ: 16.665 ден.
-5%
Клима уред инвертер 3,6kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
20.805 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 17.631 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-5%
Клима уред инвертер 5,5kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
39.615 ден.41.700 ден.
без ДДВ: 33.572 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-5%
Клима уред инвертер 6,6kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
48.118 ден.50.650 ден.
без ДДВ: 40.778 ден.

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.