Циркулациони пумпи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Циркулациона пумпа за топла вода YONOS PICO
Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска, ЕС-мотор заштитен од струен напон, блокирање и и..
9.661 MKD
без ДДВ: 8.187 MKD
Циркулациона група за топла вода со две брзини 30/8
Карактеристики / предности на производот: Погодни за секоја монтажа со хоризонтално вратило ..
9.066 MKD
без ДДВ: 7.683 MKD
Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/7
Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска (1“ или 5/4“).Наменети за топловодно греење на си..
7.819 MKD
без ДДВ: 6.626 MKD
Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/6
Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска (1“ или 5/4“).Наменети за топловодно греење на си..
5.084 MKD
без ДДВ: 4.308 MKD
Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 25/6
Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска (1“ или 5/4“).Наменети за топловодно греење на си..
4.630 MKD
без ДДВ: 3.924 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.