Акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-5%
Клима инвертер Daikin Sensira 6 kW
- A ++ Енергетска класа - Инвертер технологија - Дискретен модерен дизајн - Екстремно тивок режим..
72.960 MKD76.800 MKD
без ДДВ: 61.831 MKD
-5%
Клима уред инвертер Daikin FTXB-C 6 kW
DAIKIN - FTXB-C Енергетска класа: A+ / A+ • Инвертер клима уред , со модерен рамен преден панел&..
65.170 MKD68.600 MKD
без ДДВ: 55.229 MKD
-5%
BURNIT Камин на пелети 18 kW Црна боја - централно греење
Номинален капацитет на греење - 18 kW Моќ на загревање на вода - 15,5 kW Капацитет на ре..
64.505 MKD67.900 MKD
без ДДВ: 61.433 MKD
-12%
BURNIT Pell Easy 35 kW котел на пелети
Еколошки и високо ефикасен котел на пелети за греење на мали и средни простории. Дизајниран е за..
110.000 MKD125.000 MKD
без ДДВ: 104.762 MKD
-5%
BURNIT Камин на пелети 18 kW Бела боја - централно греење
Номинален капацитет на греење - 18 kW Моќ на загревање на вода - 15,5 kW Капацитет на ре..
64.505 MKD67.900 MKD
без ДДВ: 61.433 MKD
-10%
BOSCH Комбиниран бојлер 150L со десен приклучок
Електричен грејач - 2000 W Челичен бојлер, заштика - стакло- керамика Изолација - 18mm Јачи..
11.610 MKD12.900 MKD
без ДДВ: 9.839 MKD
-5%
BURNIT Камин на пелети 25 kW Бордо боја - централно греење
Номинален капацитет на греење - 25 kW Моќ на загревање на вода - 21,5 kW Капацитет на ре..
66.405 MKD69.900 MKD
без ДДВ: 63.243 MKD
-10%
BOSCH Електрична греалка 1,5 Kw
Електричен котел за греење на просторија Идеален за мали објекти  Едноставна монтажа ..
4.185 MKD4.650 MKD
без ДДВ: 3.547 MKD
-8%
GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2"x Ø16 ек
  Термостатскиот сет комплет се состои од: Термостатски радијаторски вентил 1/2" прав&..
900 MKD980 MKD
без ДДВ: 763 MKD
-8%
GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2" ек
Термостатскиот сет комплет се состои од: Термостатски радијаторски вентил 1/2" ек x 1 ком..
900 MKD980 MKD
без ДДВ: 763 MKD
-10%
BOSCH Котел сет за пелет 45 kW
Двостепена автоматика на работа со смален број на исклучувања / подолг работен век на греачот С..
147.150 MKD163.500 MKD
без ДДВ: 124.703 MKD
-5%
Алуминиумски цевен регистар 500X1160 Fondital Италија
Димензија - 500x1152mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
5.633 MKD5.930 MKD
без ДДВ: 4.774 MKD
-10%
BOSCH Котел сет за пелет 32 kW
Двостепена автоматика на работа со смален број на исклучувања / подолг работен век на греачот С..
122.625 MKD136.250 MKD
без ДДВ: 103.919 MKD
-10%
BOSCH бојлер 10 L - Ниско монтажен
Електричен греач - 1500W Челичен бојлер , заштита - Стакло-керамика Изолација - 18mm Работе..
4.185 MKD4.650 MKD
без ДДВ: 3.547 MKD
-5%
BURNIT Камин на пелети 25 kW Бела боја - централно греење
Номинален капацитет на греење - 25 kW Моќ на загревање на вода - 21,5 kW Капацитет на ре..
66.405 MKD69.900 MKD
без ДДВ: 63.243 MKD
-5%
Клима инвертер Daikin Sensira 5 kW
- A ++ Енергетска класа - Инвертер технологија - Дискретен модерен дизајн - Екстремно тивок режим..
61.465 MKD64.700 MKD
без ДДВ: 52.089 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.