Рачен алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Степенаст клуч
Степенаст клуч за завртување и одвртување на внатрешни нипли од радијаторски вентили, спојки на бојл..
3.150 MKD
без ДДВ: 2.669 MKD
Алат за пертли
Rothenberger Климатизација❄ ..
1.880 MKD
без ДДВ: 1.593 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.