Климатизација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит NIMBUS POCKET M NET
NIMBUS POCKET M е новата моноблок пумпа воздух/вода на ARISTON, која гарантира максимална едноставно..
159.300 ден.
без ДДВ: 135.000 ден.
АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит со бојлер 180л COMPACT S NET
Сплит верзија (NIMBUS COMPACT S NET) Греење, ладење и топла санитарна вода во домот; Компактна..
258.600 ден.
без ДДВ: 219.153 ден.
АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит NIMBUS PLUS S NET
Сплит верзија (NIMBUS PLUS S NET) Греење и ладење; За разлика од моделите COMPACT и FLEX, NIMBUS..
178.500 ден.
без ДДВ: 151.271 ден.
-5%
ARISTON клима уред инвертер 7kW
*Фреон R32 *Енергетска класа А++ *Технологија 2D Инвертер *Компактибилен со KIT WI-FI ARIST..
56.905 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 48.225 ден.
-5%
ARISTON клима уред инвертер 5kW
*Фреон R32 *Енергетска класа А++ *Технологија 2D Инвертер *Компактибилен со KIT WI-FI ARIST..
47.310 ден.49.800 ден.
без ДДВ: 40.093 ден.
-5%
ARISTON клима уред инвертер 3,5kW
*Фреон R32 *Енергетска класа А++ *Технологија 2D Инвертер *Компактибилен со KIT WI-FI ARIST..
24.605 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 20.852 ден.
Фенкојлер FLAT S
FLAT S од Galletti претставува нова генерација на единици е направен да нуди карактеристики на ..
16.110 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
Фенкојлер ESTRO FL
ESTRO е најкомплетната палета на фенкојлери на пазарот. За проектот ESTRO избравме материјали со врв..
12.920 ден.
без ДДВ: 10.949 ден.
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 6 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
75.900 ден.
без ДДВ: 64.322 ден.
Прочистувач MC55W
Прочистувачот на воздух MC55W, со елегантен и компактен дизајн, гарантира чист воздух благод..
30.600 ден.
без ДДВ: 25.932 ден.
Топлинска пумпа - Вода / Воздух DAIKIN ALTHERMA 3 BLUEVOLUTION (R-32)
DAIKIN ALTHERMA 3 Топлотна пумпа за греење, ладење  и  топла санитарна вода ,  ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Фенкојлер GALLETTI ART-U
Класа, елеганција, технологија, функционалност; тука е моделот ART-U, фенкојлерите на GALLETTI што п..
27.640 ден.
без ДДВ: 23.424 ден.
Стоечка клима уред инвертер SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
119.000 ден.
без ДДВ: 100.847 ден.
-5%
Клима уред инвертер 6,6kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
48.118 ден.50.650 ден.
без ДДВ: 40.778 ден.
-5%
Клима уред инвертер 5,5kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
39.615 ден.41.700 ден.
без ДДВ: 33.572 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-5%
Клима уред инвертер 3,6kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
20.805 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 17.631 ден.
Врз основа на 2 оценки.

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.