Радијатори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Алуминиумски цевен регистар 600X1490
Димензија - 600x1490mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
7.250 MKD
без ДДВ: 6.144 MKD
-10%
Цевен регистар 500x1255mm
Цевните регистри се изработени со 4 стандардни приклучоци Г1/2. Како главен медиум се користи вода, ..
2.385 MKD2.650 MKD
без ДДВ: 2.021 MKD
-10%
Цевен регистар 500x950mm
Цевните регистри се изработени со 4 стандардни приклучоци Г1/2. Како главен медиум се користи вода, ..
1.998 MKD2.220 MKD
без ДДВ: 1.693 MKD
Алуминиумски цевен регистар 500X1490
Димензија - 500x1490mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
7.250 MKD
без ДДВ: 6.144 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.