Радијатори за купатило

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Алуминиумски цевен регистар 600X1490
Димензија - 600x1490mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
7.250 MKD
без ДДВ: 6.144 MKD
-10%
Цевен регистар 500x1255mm
Цевните регистри се изработени со 4 стандардни приклучоци Г1/2. Како главен медиум се користи вода, ..
2.385 MKD2.650 MKD
без ДДВ: 2.021 MKD
-10%
Цевен регистар 500x950mm
Цевните регистри се изработени со 4 стандардни приклучоци Г1/2. Како главен медиум се користи вода, ..
1.998 MKD2.220 MKD
без ДДВ: 1.693 MKD
Алуминиумски цевен регистар 500X1490
Димензија - 500x1490mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
7.250 MKD
без ДДВ: 6.144 MKD
Алуминиумски цевен регистар 600X1160
Димензија - 600x1152mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
5.930 MKD
без ДДВ: 5.025 MKD
Алуминиумски цевен регистар 500X1160
Димензија - 500x1152mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
5.930 MKD
без ДДВ: 5.025 MKD
Алуминиумски цевен регистар 450X1160
Димензија - 450 x 1152mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тес..
5.930 MKD
без ДДВ: 5.025 MKD
Цевен регистар 500x1360
Димензија 500x1360 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален р..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
Цевен регистар 500x1700
Димензија 500x1700mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален ра..
3.980 MKD
без ДДВ: 3.373 MKD
Цевен регистар 500x1200
Димензија 500x1200 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален р..
2.290 MKD
без ДДВ: 1.941 MKD
Цевен регистар 500x1000
Димензија - 500x1000 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален..
2.190 MKD
без ДДВ: 1.856 MKD
Цевен регистар 500x830
Димензија 500x830mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален раб..
2.140 MKD
без ДДВ: 1.814 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.