Водовод

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BURNIT Електричен бојлер без спирала 100л
Електрични ѕидни бојлери за топла вода Висока ефикасност на бојлерот. Лесен за употреба и си..
6.930 MKD
без ДДВ: 5.873 MKD
BURNIT Електричен бојлер без спирала 80л
Електрични ѕидни бојлери за топла вода Висока ефикасност на бојлерот. Лесен за употреба и си..
6.190 MKD
без ДДВ: 5.246 MKD
BURNIT Електричен бојлер со една спирала 100л
Електрични ѕидни бојлери за топла вода - СО ЕДНА СПИРАЛА Висока ефикасност на бојлерот. ..
9.060 MKD
без ДДВ: 7.678 MKD
BURNIT Електричен бојлер со две спирали 100л
Електрични ѕидни бојлери за топла вода - СО ДВЕ СПИРАЛИ Висока ефикасност на бојлерот Л..
11.730 MKD
без ДДВ: 9.941 MKD
BURNIT Електричен бојлер со една спирала 80л
Електрични ѕидни бојлери за топла вода - СО ЕДНА СПИРАЛА Висока ефикасност на бојлерот. ..
8.050 MKD
без ДДВ: 6.822 MKD
Потопна пумпа ТС 40
Технички податоци Приклучување на мрежа: 1~230 V, 50 Hz Потопен работен режим: S1 или S3 25%..
20.030 MKD
без ДДВ: 16.975 MKD
Хидрофорна пумпа WJ 204
Wilo-WJ Самовшмукувачка, едностепена млазна пумпа за примена кај водоснабдување, наводнување со в..
11.290 MKD
без ДДВ: 9.568 MKD
Хидрофорна пумпа WJ 203
Wilo-WJ Самовшмукувачка, едностепена млазна пумпа за примена кај водоснабдување, наводнување со в..
9.560 MKD
без ДДВ: 8.102 MKD
Електронски регулатор со заштита од работа на суво - Wilo Hicontrol 1
Електронски регулатор со заштита од работа на суво и неповратен вентил. За вертикално поставување на..
4.090 MKD
без ДДВ: 3.466 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2020.