Проточни бојлери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH електронски проточен бојлер (монофазен)
Монофазен Моќност 6 kW Работен притисок: 0,25 бар Капацитет на загревање плус 30°С од влезн..
8.999 MKD
без ДДВ: 7.626 MKD
BOSCH Проточен бојлер 24/27 kW
Трофазен Моќност 24/27 kW Работен притисок: 0.25bari Регулирање на температурата Бро..
17.999 MKD
без ДДВ: 15.253 MKD
BOSCH Проточен бојлер 21/24 kW
Трофазен Моќност 21/24 kW Работен притисок: 0.25bari Регулирање на температурата Бро..
16.999 MKD
без ДДВ: 14.406 MKD
BOSCH Електронски проточен бојлер 21/24 kW
Трофазен Моќност 21/24 kW Работен притисок: 0.25bari Капацитет на топла вода во минута..
19.990 MKD
без ДДВ: 16.941 MKD
BOSCH Проточен бојлер 15/18 kW
Трофазен Моќност 15/18 kW Работен притисок: 0.25bari Регулирање на температурата Број на ..
16.499 MKD
без ДДВ: 13.982 MKD
BOSCH Електронски проточен бојлер 15/18 kW
Трофазен Моќност 15/18 kW Работен притисок: 0.25bari Капацитет на топла вода во минута: 9.9..
19.499 MKD
без ДДВ: 16.525 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.