Греење

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Цевен регистар хромиран 500x1360
Димензија 500x1360mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален ра..
6.800 MKD
без ДДВ: 5.763 MKD
Wi - Fi термостат за греење бежичен
Wi - Fi термостат за греење може да ги контролира следниве компоненти: Електричен котел Ради..
16.700 MKD
без ДДВ: 14.153 MKD
Сет за подно греење
Сетот за подно греење се состои од: Пластична кутија 120х150х75мм Термостатски вентил 18х18 ..
2.350 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD
BURNIT Vision камин на пелети 25kW
BURNiT Vision е погодно решение за греење. Не бара посебна котлара. Каминот на пелети..
74.900 MKD
без ДДВ: 63.475 MKD
BURNIT Камин на пелети 18 kW Црна боја - централно греење
Номинален капацитет на греење - 18 kW Моќ на загревање на вода - 15,5 kW Капацитет на ре..
67.900 MKD
без ДДВ: 64.667 MKD
Алуминиумски цевен регистар 600X1490
Димензија - 600x1490mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тести..
7.250 MKD
без ДДВ: 6.144 MKD
Електричен котел - моноблок со Giacomini елементи 9kW-36kW
Електричен котел Алес моноблок со Giacomini елементи. Како кај обичните котли така и овие имаат т..
23.850 MKD
без ДДВ: 20.212 MKD
Електричен котел 9 kW - 36 kW
Електричниот котел Алес има тристепен (капиларен или дигитален) регулационен термостат, кој ги вклуч..
11.000 MKD
без ДДВ: 9.322 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2020.