Алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Апарат за лепење пластични цевки
Апарат за лепење пластични цевки Од Ø20 до Ø63 Димензии 20,25,32,40,50,63 mm..
24.620 MKD
без ДДВ: 20.864 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.