Соларни сетови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Соларен сет со "flat" колектори и BOSCH бојлер со еден изменувач
Површина на колектор 2m² Димензии - 2005 x 1005 mm Колектори - 1 Бојлер - 100 л Греач - 2..
36.770 MKD
без ДДВ: 35.019 MKD
-13%
Соларен сет со рамни (flat) колектори 500 L
Соларните сетови со рамни колектори се составени од следните елементи: Рамен "flat" колектор с..
80.571 MKD92.610 MKD
без ДДВ: 76.734 MKD
-13%
Соларен сет со рамни (flat) колектори 300 L
Соларните сетови со рамни колектори се составени од следните елементи: Рамен "flat" колектор с..
61.605 MKD70.810 MKD
без ДДВ: 58.671 MKD
-13%
Соларен сет со рамни (flat) колектори 200 L
Соларните сетови со рамни колектори се составени од следните елементи: Рамен "flat" колектор с..
50.347 MKD57.870 MKD
без ДДВ: 47.949 MKD
-13%
Соларен сет со рамни (flat) колектори 150 L
Соларните сетови со рамни колектори се составени од следните елементи: Рамен "flat" колектор с..
43.004 MKD49.430 MKD
без ДДВ: 40.956 MKD
-13%
Соларен сет со вакуумски колектори 500 L
Соларните сетови со вакуумски колектори се составени од: Вакуумски колектор со 40 цевки&n..
87.357 MKD100.410 MKD
без ДДВ: 83.197 MKD
-13%
Соларен сет со вакуумски колектори 300 L
Соларните сетови со вакуумски колектори се составени од: Вакуумски колектор со 30 цевки  ..
70.705 MKD81.270 MKD
без ДДВ: 67.338 MKD
-13%
Соларен сет со вакуумски колектори 200 L
Соларните сетови со вакуумски колектори се составени од: Вакуумски колектор со 20 цевки  ..
53.740 MKD61.770 MKD
без ДДВ: 51.181 MKD
-13%
Соларен сет со вакуумски колектори 150 L
Соларните сетови со вакуумски колектори се составени од: Вакуумски колектор со 15 цевки  ..
47.554 MKD54.660 MKD
без ДДВ: 45.290 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.