ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DAIKIN – MC70L

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DAIKIN – MC70L

24.000 ден.30.000 ден.
без ДДВ: 20.339 ден.
Производител: DAIKIN
Шифра на производ: DAIKIN – MC70L
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Силно и моќно прочистување на воздухот со DAIKIN FLASH STREAMER технологијата – спој на нова технологија со подобрени карактеристики и исклучително тивок режим на работа
  • овозможува овој производ да го подобрува квалитетот на воздухот во секоја просторија
  • Во широк опсег ги уништува и отстранува честиците на прашина, разни непожелни мириси и микроби, а вирусите ги прави безопасни за средината
  • Голем проток на воздух: 420 m³/h во турбо режим на работа
  • Го збогатува воздухот со негативни јони обезбедувајки здрава атмосфера во секоја просторија
  • Мала бучавост до 16 dBA
  • Лесна, компактна и мобилна единица
  • Едноставен начин на чистење и ниски трошоци за одржување

*Преземете каталог

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

DAIKIN ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DAIKIN – MC70L Силно и моќно прочистување на воздухот со DAIKIN FLASH STREAMER технологијата – спој на нова технологија со подобрени карактеристики и исклучително тивок режим на работа овозможува овој производ да го подобрува квалитетот на воздухот во секоја просторија Во широк опсег ги уништува и отстранува честиците на прашина, разни непожелни мириси и микроби, а вирусите ги прави безопасни за средината.. Category: Product #: DAIKIN – MC70L Regular price: 24.000 ден. 30.000
24.000
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.