DAIKIN

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 3,5 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.
Врз основа на 3 оценки.
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 5 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
64.700 ден.
без ДДВ: 54.831 ден.
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 6 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
75.900 ден.
без ДДВ: 64.322 ден.
Клима инвертер Daikin Sensira FTXF-A 3,5 kW
Високоѕидна клима со рамен преден панел кој лесно се вклопува во секој ентериер и е едноставен за..
46.500 ден.
без ДДВ: 39.407 ден.
Клима инвертер Daikin Sensira FTXF-A 5,0 kW
Високоѕидна клима со рамен преден панел кој лесно се вклопува во секој ентериер и е едноставен за..
65.500 ден.
без ДДВ: 55.508 ден.
Клима инвертер Daikin Sensira FTXF-A 6,0 kW
Високоѕидна клима со рамен преден панел кој лесно се вклопува во секој ентериер и е едноставен за..
75.500 ден.
без ДДВ: 63.983 ден.
Клима уред инвертер Daikin FTXB-C 3,5kW
DAIKIN - FTXB-C Енергетска класа: A+ / A+ • Инвертер клима уред , со модерен рамен преден панел&..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Клима уред инвертер Daikin FTXB-C 5 kW
DAIKIN - FTXB-C Енергетска класа: A+ / A+ • Инвертер клима уред , со модерен рамен преден панел&..
61.700 ден.
без ДДВ: 52.288 ден.
Прочистувач MC55W
Прочистувачот на воздух MC55W, со елегантен и компактен дизајн, гарантира чист воздух благод..
30.600 ден.
без ДДВ: 25.932 ден.
Прочистувач и освежувач на воздух Daikin Ururu
Daikin Ururu прочистувачот на воздух ефикасно ги отстранува алергените, бактериите и вирусите. Покра..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DAIKIN – MC70L
Силно и моќно прочистување на воздухот со DAIKIN FLASH STREAMER технологијата – сп..
30.000 ден.
без ДДВ: 25.424 ден.
Топлинска пумпа - Вода / Воздух DAIKIN ALTHERMA 2
DAIKIN Altherma Ниско температурна топлинска пумпа Daikin Altherma обезбедува греење, топла ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Топлинска пумпа - Вода / Воздух DAIKIN ALTHERMA 3 BLUEVOLUTION (R-32)
DAIKIN ALTHERMA 3 Топлотна пумпа за греење, ладење  и  топла санитарна вода ,  ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка