Електричен бојлер ARISTON VELIS VLS EVO 80L

Електричен бојлер ARISTON VELIS VLS EVO 80L

19.490 ден.
без ДДВ: 16.517 ден.
Производител: ARISTON
Шифра на производ: VELIS VLS EVO
Достапност (кол. на залиха): Нема на залиха
Количина:

ARISTON VELIS VLS EVO 80 EU
 Капацитет 80л
 ГОЛЕМ ЛЦД ДИСПЛЕЈ
 Моќност 1,5 KW
 Мултипозиционирање - Вертикално и хоризонтално
Рамна позадина
 Покажува број на туширања
 Самодијагносика
 Auto dry технологија
 Титаниум Плус технологија на Емајлиран резервоар резервоар тестиран до 16 бари
 Две Големи Магнезиумски Аноди
 АBS изведба - електронски систем за максимална сигиурност на релација корисник - бојлер
 Прилагодлив преден панел во разни бои
 Shower ready - покажува кога е спремна водата за прво туширање
 Eco Еvo function за намалена потрошувачка на електрична енергија
 Nanomix + Best технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода)
 Полиуретанска изолација CFC Free
 Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари
 Максимална температура 80 степени
 Загревање за 2ч и 56 минути до 45 степени
 бела боја
 Димензии ВxШxД 106.6x49x27 цм тежина
 20кг
 IPX4 ниво на заштита

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2022.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

ARISTON Електричен бојлер ARISTON VELIS VLS EVO 80L ARISTON VELIS VLS EVO 80 EU  Капацитет 80л  ГОЛЕМ ЛЦД ДИСПЛЕЈ  Моќност 1,5 KW  Мултипозиционирање - Вертикално и хоризонтално Рамна позадина  Покажува број на туширања  Самодијагносика  Auto dry технологија  Титаниум Плус технологија на Емајлиран резервоар резервоар тестиран до 16 бари  Две Големи Магнезиумски Аноди  АBS изведба - електронски систем за максимална сигиурност на релација .. Category: Product #: VELIS VLS EVO Regular price: 19.490 ден. 19.490 Available from: Термо Систем