Акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SPECIAL OFFER
SPECIAL OFFER; 1.ТЕРМОСТАТСКА ГЛАВА R470 1/2" GIACOMINI  1.ТЕРМОСТАТСКИ ВЕНТИЛ R421TG 1/2..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
-10%
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 6 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
68.300 MKD75.900 MKD
без ДДВ: 57.881 MKD
-15%
Прочистувач MC55W
Прочистувачот на воздух MC55W, со елегантен и компактен дизајн, гарантира чист воздух благод..
26.000 MKD30.600 MKD
без ДДВ: 22.034 MKD
-10%
BURNIT Advant камин на пелети 25 kW - парно
  Серијата камини на пелети BURNiT Advant е комбинација од стилски вид со висока е..
62.100 MKD69.000 MKD
без ДДВ: 59.143 MKD
Клима уред инвертер 6,6kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
45.990 MKD
без ДДВ: 38.975 MKD
Клима уред инвертер 5,5kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
35.990 MKD
без ДДВ: 30.500 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Клима уред инвертер 3,6kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
19.990 MKD
без ДДВ: 16.941 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Клима уред инвертер 2,8kW SKYLINE
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачк..
17.990 MKD
без ДДВ: 15.246 MKD
-17%
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DAIKIN – MC70L
Силно и моќно прочистување на воздухот со DAIKIN FLASH STREAMER технологијата – сп..
24.500 MKD29.500 MKD
без ДДВ: 20.763 MKD
-20%
BURNIT Pell Easy 35 kW котел на пелети
Еколошки и високо ефикасен котел на пелети за греење на мали и средни простории. Дизајниран е за..
102.400 MKD128.000 MKD
без ДДВ: 97.524 MKD
-10%
BURNIT PM Comfort камин на пелети 25 kW - парно
BURNiT Comfort е погодно решение за греење. Не бара посебна котлара. Каминот на..
56.700 MKD63.000 MKD
без ДДВ: 54.000 MKD
-14%
Прочистувач и освежувач на воздух Daikin Ururu
Daikin Ururu прочистувачот на воздух ефикасно ги отстранува алергените, бактериите и вирусите. Покра..
31.700 MKD36.900 MKD
без ДДВ: 26.864 MKD
-13%
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 5 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
56.300 MKD64.700 MKD
без ДДВ: 47.712 MKD
-10%
Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/B 3,5 kW NEW
Дискретен и стилски панел кој лесно се вклопува во ѕидот и одговара на секој декор на ентериерот ..
38.500 MKD42.900 MKD
без ДДВ: 32.627 MKD
Врз основа на 2 оценки.

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.