АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит COMPACT 120 M Т NET R32 - 14,40 kW

АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит COMPACT 120 M Т NET R32 - 14,40 kW

376.000 ден.
без ДДВ: 318.644 ден.
Производител: ARISTON
Шифра на производ: COMPACT
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ARISTON АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит COMPACT 120 M Т NET R32 - 14,40 kW ВИДИ КАТАЛОГ .. Category: Product #: COMPACT Regular price: 376.000 ден. 376.000
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.