GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2"x Ø16 ек

GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2"x Ø16 ек

1.360 ден.
без ДДВ: 1.153 ден.
Производител: GIACOMINI
Шифра на производ: R470А
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

Термостатскиот сет комплет се состои од:

  • Термостатски радијаторски вентил 1/2" прав x 1 ком.
  • Радијаторски навијак 1/2" прав x 1 ком.
  • Термостатска глава x 1 ком. 
  • Вентилот со термостатска глава овозможува значителна регулација на температура и заштедува електрична енергија 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

GIACOMINI GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2"x Ø16 ек   Термостатскиот сет комплет се состои од: Термостатски радијаторски вентил 1/2" прав x 1 ком. Радијаторски навијак 1/2" прав x 1 ком. Термостатска глава x 1 ком.  Вентилот со термостатска глава овозможува значителна регулација на температура и заштедува електрична енергија  .. Category: Product #: R470А Regular price: 1.360 ден. 1.360
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка