GIACOMINI

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GIACOMINI Ек вентил 3/4" x 1/2"
Ек вентил за машина за перење  ..
235 MKD
без ДДВ: 199 MKD
GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2" ек
Термостатскиот сет комплет се состои од: Термостатски радијаторски вентил 1/2" ек x 1 ком..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2"x Ø16 ек
  Термостатскиот сет комплет се состои од: Термостатски радијаторски вентил 1/2" прав&..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (240m)
Цревото за подно греење од програмата на Giacomini е полиетиленско црево со антиоксигенска бариера, ..
64 MKD
без ДДВ: 54 MKD
GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (600m)
Цревото за подно греење од програмата на Giacomini е полиетиленско црево со антиоксигенска бариера, ..
64 MKD
без ДДВ: 54 MKD
Адитив за заштита на цревото за подно греење
Адитив 1Л за заштита на цревото за подно греење  ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Алумпласт со изолација Ф20
Дијаметар - Ø20 Дебелина - 2мм Материјал - ПАКС - Алуминиум - ПАКС Изолација - заштитн..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Алумпласт со изолација Ф26
Дијаметар - Ø26 Дебелина - 2мм Материјал - ПАКС - Алуминиум - ПАКС Изолација - заштитн..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Алумпласт Ф16
Дијаметар - Ø16 Дебелина - 2мм Материјал - ПАКС - Алуминиум - ПАКС   ..
43 MKD
без ДДВ: 36 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.