Ѕиден неделен тајмер RDE410/EH

Ѕиден неделен тајмер RDE410/EH

3.940 ден.
без ДДВ: 3.339 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RDE410/EH
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Работен напон AC 230 V
  • Контрола од 2 позиции со контрола за вклучување / исклучување
  • Влез за температурен сензор за кабли NTC 3k (QAP1030 / UFH) за подот
  • Ограничување на температурата на подот со температурен сензор за кабел
  • Режими на работа: Комфорт, заштеда на енергија и заштита од замрзнување
  • Бел LCD екран со задно осветлување
  • Класа на заштита IP31, погоден за инсталација во влажни простории
  • Автоматски тајмер со 8 програмабилни временски прекинувачи

*Преземете каталог ТУКА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

SIEMENS Ѕиден неделен тајмер RDE410/EH Работен напон AC 230 V Контрола од 2 позиции со контрола за вклучување / исклучување Влез за температурен сензор за кабли NTC 3k (QAP1030 / UFH) за подот Ограничување на температурата на подот со температурен сензор за кабел Режими на работа: Комфорт, заштеда на енергија и заштита од замрзнување Бел LCD екран со задно осветлување Класа на заштита IP31, погоден за инсталација во влаж.. Category: Product #: RDE410/EH Regular price: 3.940 ден. 3.940 Available from: Термо Систем