SIEMENS Собен термостат со екран RDH100

SIEMENS Собен термостат со екран RDH100

2.448 ден.2.720 ден.
без ДДВ: 2.075 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RDH100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Собен термостат за систем на греење со голем ЛЦД дисплеј

  • "TPI CONTROL" временски интегрален и пропорционален контролер со ON/OFF систем за греење 
  • Еколошки дизајниран контролер, класа 4ERP за да постигне повисока енергетска ефикасност
  • Избор на собна температура

*Преземете каталог ТУКА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SIEMENS SIEMENS Собен термостат со екран RDH100 Собен термостат за систем на греење со голем ЛЦД дисплеј "TPI CONTROL" временски интегрален и пропорционален контролер со ON/OFF систем за греење  Еколошки дизајниран контролер, класа 4ERP за да постигне повисока енергетска ефикасност Избор на собна температура *Преземете каталог ТУКА .. Category: Product #: RDH100 Regular price: 2.448 ден. 2.720
2.448
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2022.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка