Диференцијален термостат

Диференцијален термостат

5.190 ден.
без ДДВ: 4.943 ден.
Производител: SUN SYSTEM
Шифра на производ: SR208C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Диференцијалниот термостат се состои од три сонди

Едната сонда се врзува на соларниот колектор, додека другите две се врзуваат на горната и долната точка на бојлерот. Со помош на сондите дигиталниот контролер ги добива потребните информации и ги обработува податоците, за подоцна според нив дава команда за работа на пумпата.

 

*Гаранција 12 МЕСЕЦИ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SUN SYSTEM Диференцијален термостат Диференцијалниот термостат се состои од три сонди Едната сонда се врзува на соларниот колектор, додека другите две се врзуваат на горната и долната точка на бојлерот. Со помош на сондите дигиталниот контролер ги добива потребните информации и ги обработува податоците, за подоцна според нив дава команда за работа на пумпата.   *Гаранција 12 МЕСЕЦИ .. Category: Product #: SR208C Regular price: 5.190 ден. 5.190
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.