Успонски термостатски вентил 1/2"x16

Успонски термостатски вентил 1/2"x16

1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Производител: GIACOMINI
Шифра на производ: R438TG
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

GIACOMINI Успонски термостатски вентил 1/2"x16 .. Category: Product #: R438TG Regular price: 1.300 ден. 1.300
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.