Термостатски вентил аксијален

Термостатски вентил аксијален

500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Производител: GIACOMINI
Шифра на производ: R435TG
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Термостатски вентил аксијален:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

GIACOMINI Термостатски вентил аксијален .. Category: Product #: R435TG Regular price: 500 ден. 500
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.