Хидрофорна пумпа HWJ 204
  • Хидрофорна пумпа HWJ 204

Хидрофорна пумпа HWJ 204

22.540 ден.
без ДДВ: 19.102 ден.
Производител: Wilo
Шифра на производ: HWJ 204
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетен, подготвен за приклучување на систем за водоснабдување, наводнување и прскање од бунари и ниско поставени резервоари.Составен од самовисна пумпа WJ отпорна на корозија и мембрански сад (24/50л) кој ги спречува честите вклучувања на пумпата.

Брза и едноставна монтажа

*Гаранција 12 МЕСЕЦИ

*Преземи каталог ТУКА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Wilo Хидрофорна пумпа HWJ 204 Комплетен, подготвен за приклучување на систем за водоснабдување, наводнување и прскање од бунари и ниско поставени резервоари.Составен од самовисна пумпа WJ отпорна на корозија и мембрански сад (24/50л) кој ги спречува честите вклучувања на пумпата. Брза и едноставна монтажа *Гаранција 12 МЕСЕЦИ *Преземи каталог ТУКА .. Category: Product #: HWJ 204 Regular price: 22.540 ден. 22.540
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.