Фенкојлер GALLETTI ART-U
  • Фенкојлер GALLETTI ART-U
  • Фенкојлер GALLETTI ART-U
  • Фенкојлер GALLETTI ART-U
  • Фенкојлер GALLETTI ART-U

Фенкојлер GALLETTI ART-U

27.640 MKD
без ДДВ: 23.424 MKD
Производител: GALLETTI
Шифра на производ: ART-U модел 10
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Модел :

Класа, елеганција, технологија, функционалност; тука е моделот ART-U, фенкојлерите на GALLETTI што претставуваат совршена синтеза помеѓу дизајнот и технологијата.

Температурен режим на греење 45˚C / 40˚C
Температурен режим на ладење 7˚C / 12˚C
Стандарден лев приклучок 1/2"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
GALLETTI Фенкојлер GALLETTI ART-U Класа, елеганција, технологија, функционалност; тука е моделот ART-U, фенкојлерите на GALLETTI што претставуваат совршена синтеза помеѓу дизајнот и технологијата. Температурен режим на греење 45˚C / 40˚C Температурен режим на ладење 7˚C / 12˚C Стандарден лев приклучок 1/2" .. Category: Product #: ART-U модел 10 Regular price: 27.640 MKD 27.640 Available from: Термо Систем