GALLETTI

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фенкојлер ESTRO FL
ESTRO е најкомплетната палета на фенкојлери на пазарот. За проектот ESTRO избравме материјали со врв..
12.920 ден.
без ДДВ: 10.949 ден.
Фенкојлер FLAT S
FLAT S од Galletti претставува нова генерација на единици е направен да нуди карактеристики на ..
16.110 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
Фенкојлер GALLETTI ART-U
Класа, елеганција, технологија, функционалност; тука е моделот ART-U, фенкојлерите на GALLETTI што п..
27.640 ден.
без ДДВ: 23.424 ден.

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка