Алуминиумски радијатор за во купатило 1740mm

Алуминиумски радијатор за во купатило 1740mm

11.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
Производител: FONDITAL
Шифра на производ: COOL 500
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија ал.рад:
  • Димензии - Ширина 500mm
  • Материјал - Алуминиум
  • 3 меѓународни патенти
  • Секој радијатор се тестира на 24 бари
  • Високи перформанси, ниска потрошувачка
  • 100 % изработен во Италија
  • Непроменлив со текот на времето
  • Работен притисок до 16 бар

*Преземи каталог за производот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

FONDITAL Алуминиумски радијатор за во купатило 1740mm Димензии - Ширина 500mm Материјал - Алуминиум 3 меѓународни патенти Секој радијатор се тестира на 24 бари Високи перформанси, ниска потрошувачка 100 % изработен во Италија Непроменлив со текот на времето Работен притисок до 16 бар *Преземи каталог за производот .. Category: Product #: COOL 500 Regular price: 11.990 ден. 11.990
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка