Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 25/4 WILO STAR RS

Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 25/4 WILO STAR RS

4.320 MKD
без ДДВ: 3.661 MKD
Производител: Wilo
Шифра на производ: Wilo STAR RS 25/4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска (1“ или 5/4“).Наменети за топловодно греење на сите системи,индустриски циркулациони постројки, системи за ладна вода и постројки за климатизација.

  • 3 брзини
  • Дозволена температура од -10 до +110 °С
  • Приклучок на мрежа 1~230 V, 50Hz
  • Максимален работен притисок 10бари

*Се испорачува со холендри (вклучени во цената)

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ

*Види КАТАЛОГ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
Wilo Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 25/4 WILO STAR RS Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска (1“ или 5/4“).Наменети за топловодно греење на сите системи,индустриски циркулациони постројки, системи за ладна вода и постројки за климатизација. 3 брзини Дозволена температура од -10 до +110 °С Приклучок на мрежа 1~230 V, 50Hz Максимален работен притисок 10бари *Се испорачува со холендри (вклучени во цената) *Гаранција 24 МЕ.. Category: Product #: Wilo STAR RS 25/4 Regular price: 4.320 MKD 4.320 Available from: Термо Систем