Алуминиумски радијатори 500 мм

Алуминиумски радијатори 500 мм

530 MKD
без ДДВ: 449 MKD
Производител: FONDITAL
Шифра на производ: FONDITAL MASTER B3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Димензија 500mm
 • Материјал - Алуминиум
 • 3 меѓународни патенти
 • Секој радијатор се тестира на 24 бари
 • Високи перформанси, ниска потрошувачка
 • 100 % изработен во Италија
 • Непроменлив со текот на времето
 • 10 години фабричка гаранција
 • Работен притисок до 16 бар

*Види КАТАЛОГ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

 • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
 • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2020.