SIEMENS Собен термостат RAA31.16

SIEMENS Собен термостат RAA31.16

1.280 ден.
без ДДВ: 1.085 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RAA31.16
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електромеханички собен термостат греење/ладење

  • Избор на собна температура преку кружен потенциометар ON/OFF Режим
  • Избор на собна температура (толеранција 1к) со ON/OFF ФУНКЦИЈА

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ

*Види КАТАЛОГ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SIEMENS SIEMENS Собен термостат RAA31.16 Електромеханички собен термостат греење/ладење Избор на собна температура преку кружен потенциометар ON/OFF Режим Избор на собна температура (толеранција 1к) со ON/OFF ФУНКЦИЈА *Гаранција 24 МЕСЕЦИ *Види КАТАЛОГ .. Category: Product #: RAA31.16 Regular price: 1.280 ден. 1.280
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка