SIEMENS Неделен дигитален тајмер RDE100.1

SIEMENS Неделен дигитален тајмер RDE100.1

2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RDE100.1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Неделен програмибилен собен термостат - 7 дневен режим за греење

  • Избор на собна температура и некој од режимите на работење комфорт, економик и режим за заштита 
  • Можност за 7 дневно програмирање
  • Временски програми и избор на максималната подна температура доколку во системот има подно греење

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ

*Види КАТАЛОГ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

SIEMENS SIEMENS Неделен дигитален тајмер RDE100.1 Неделен програмибилен собен термостат - 7 дневен режим за греење Избор на собна температура и некој од режимите на работење комфорт, економик и режим за заштита  Можност за 7 дневно програмирање Временски програми и избор на максималната подна температура доколку во системот има подно греење *Гаранција 24 МЕСЕЦИ *Види КАТАЛОГ .. Category: Product #: RDE100.1 Regular price: 2.550 ден. 2.550 Available from: Термо Систем