Експанзиони садови 500L

Експанзиони садови 500L

27.395 ден.
без ДДВ: 23.216 ден.
Шифра на производ: Aqua Sfera
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опис

  • Дијаметар 750mm
  • Макс. работен притисок 16бар
  • Поврзување 4 1/2"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Експанзиони садови 500L Опис Дијаметар 750mm Макс. работен притисок 16бар Поврзување 4 1/2" .. Category: Product #: Aqua Sfera Regular price: 27.395 ден. 27.395
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.