Експанзиони садови 36L

Експанзиони садови 36L

3.045 ден.
без ДДВ: 2.581 ден.
Шифра на производ: Aqua Sfera
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опис

  • Висина 521mm
  • Дијаметар 330mm
  • Работна температура мин -10º / макс +99º 
  • Макс. работен притисок 10бар
  • Поврзување 3/4"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Експанзиони садови 36L Опис Висина 521mm Дијаметар 330mm Работна температура мин -10º / макс +99º  Макс. работен притисок 10бар Поврзување 3/4" .. Category: Product #: Aqua Sfera Regular price: 3.045 ден. 3.045
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.