Експанзиони садови 100L

Експанзиони садови 100L

7.075 ден.
без ДДВ: 5.996 ден.
Шифра на производ: Aqua Sfera
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опис

  • Дијаметар 440mm
  • Макс. работен притисок 12бар
  • Поврзување 1"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Експанзиони садови 100L Опис Дијаметар 440mm Макс. работен притисок 12бар Поврзување 1" .. Category: Product #: Aqua Sfera Regular price: 7.075 ден. 7.075
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.