Челичен радијатор за во купатило 500x1000mm

Челичен радијатор за во купатило 500x1000mm

2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Производител: BAUHER
Шифра на производ: CR 500
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Димензија - 500x1000 mm
  • Материјал - челик
  • Максимален работен притисок 8 bar
  • Максимален работна температура 95 степени
  • Притисок на испитување 10 bar
  • Фабричка гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
BAUHER Челичен радијатор за во купатило 500x1000mm Димензија - 500x1000 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален работна температура 95 степени Притисок на испитување 10 bar Фабричка гаранција 5 години .. Category: Product #: CR 500 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: Термо Систем