Челичен радијатор за во купатило 500x1000

Челичен радијатор за во купатило 500x1000

2.605 ден.
без ДДВ: 2.208 ден.
Производител: BAUHER
Шифра на производ: CR 500
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Димензија - 500x1000 mm
  • Материјал - челик
  • Максимален работен притисок 8 bar
  • Максимален работна температура 95 степени
  • Притисок на испитување 10 bar
  • Фабричка гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

BAUHER Челичен радијатор за во купатило 500x1000 Димензија - 500x1000 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален работна температура 95 степени Притисок на испитување 10 bar Фабричка гаранција 5 години .. Category: Product #: CR 500 Regular price: 2.605 ден. 2.605 Available from: Термо Систем