ENRAD

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Панелни радијатори 600 x 2000
Димензија 600 x 2000mm Максимален работен притисок 10 bar Максимална работна темпер..
5.423 MKD
без ДДВ: 4.596 MKD
Цевен регистар 500x1000
Димензија - 500x1000 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален..
2.190 MKD
без ДДВ: 1.856 MKD
Цевен регистар 500x1200
Димензија 500x1200 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален р..
2.290 MKD
без ДДВ: 1.941 MKD
Цевен регистар 500x1360
Димензија 500x1360 mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален р..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
Цевен регистар 500x1700
Димензија 500x1700mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален ра..
3.980 MKD
без ДДВ: 3.373 MKD
Цевен регистар 500x830
Димензија 500x830mm Материјал - челик Максимален работен притисок 8 bar Максимален раб..
2.140 MKD
без ДДВ: 1.814 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.