Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W
  • Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W

Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W

2.600 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Шифра на производ: Греач со термостат
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Грејачи со електронски термостат тип GT (бакар-никелиран) и GTX (не'рѓосувачки челик) се уреди што се користат за загревање на радијатори, како што се радијатори и цевки за пешкири, кои можат да се инсталираат независно или како делови од системот за централно греење.
  • - Димензија 1/2"- 600W
  • - Лесно позиционирање на копчето за контрола на температурата во видното поле.
  • - Сигналната ламба е видлива од сите агли.
  • - Безбедно поврзување помеѓу радијаторот и апаратот.
  • - Можност за комфорна регулација на температурата.
  • - Сигурна термичка заштита од прегревање (двоен термички осигурувач).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W Грејачи со електронски термостат тип GT (бакар-никелиран) и GTX (не'рѓосувачки челик) се уреди што се користат за загревање на радијатори, како што се радијатори и цевки за пешкири, кои можат да се инсталираат независно или како делови од системот за централно греење. - Димензија 1/2"- 600W - Лесно позиционирање на копчето за контрола на температурата во видното поле. - Сигналната ламба е.. Category: Product #: Греач со термостат Regular price: 2.600 MKD 2.600 Available from: Термо Систем