Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W
  • Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W

Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W

2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Шифра на производ: Греач со термостат
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Грејачи со електронски термостат тип GT (бакар-никелиран) и GTX (не'рѓосувачки челик) се уреди што се користат за загревање на радијатори, како што се радијатори и цевки за пешкири, кои можат да се инсталираат независно или како делови од системот за централно греење.
  • - Димензија 1/2"- 600W
  • - Лесно позиционирање на копчето за контрола на температурата во видното поле.
  • - Сигналната ламба е видлива од сите агли.
  • - Безбедно поврзување помеѓу радијаторот и апаратот.
  • - Можност за комфорна регулација на температурата.
  • - Сигурна термичка заштита од прегревање (двоен термички осигурувач).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Електричен грејач за радијатор за во купатило 1/2"- 600W Грејачи со електронски термостат тип GT (бакар-никелиран) и GTX (не'рѓосувачки челик) се уреди што се користат за загревање на радијатори, како што се радијатори и цевки за пешкири, кои можат да се инсталираат независно или како делови од системот за централно греење. - Димензија 1/2"- 600W - Лесно позиционирање на копчето за контрола на температурата во видното поле. - Сигналната ламба е.. Category: Product #: Греач со термостат 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 2.600 ден. 2.600
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка