SIEMENS Дневен дигитален тајмер RDJ100

SIEMENS Дневен дигитален тајмер RDJ100

3.450 ден.
без ДДВ: 2.924 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RDJ100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

Современ термостат со 24-часовен прекинувач и голем ЛЦД екран

  • Посакуваната температура се управува преку копчето кое се наоѓа на предната страна на термостатот
  • Голем ЛЦД екран и лесно управување
  • Се користи за греење
  • 24 часовно (1дневно) програмирање

*Преземете каталог ТУКА

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SIEMENS SIEMENS Дневен дигитален тајмер RDJ100   Современ термостат со 24-часовен прекинувач и голем ЛЦД екран Посакуваната температура се управува преку копчето кое се наоѓа на предната страна на термостатот Голем ЛЦД екран и лесно управување Се користи за греење 24 часовно (1дневно) програмирање ​*Преземете каталог ТУКА   .. Category: Product #: RDJ100 Regular price: 3.450 ден. 3.450
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка