SIEMENS Дневен дигитален тајмер RDJ100

SIEMENS Дневен дигитален тајмер RDJ100

3.680 ден.
без ДДВ: 3.119 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RDJ100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

Современ термостат со 24-часовен прекинувач и голем ЛЦД екран

  • Посакуваната температура се управува преку копчето кое се наоѓа на предната страна на термостатот
  • Голем ЛЦД екран и лесно управување
  • Се користи за греење
  • 24 часовно (1дневно) програмирање

*Преземете каталог ТУКА

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SIEMENS SIEMENS Дневен дигитален тајмер RDJ100   Современ термостат со 24-часовен прекинувач и голем ЛЦД екран Посакуваната температура се управува преку копчето кое се наоѓа на предната страна на термостатот Голем ЛЦД екран и лесно управување Се користи за греење 24 часовно (1дневно) програмирање ​*Преземете каталог ТУКА   .. Category: Product #: RDJ100 Regular price: 3.680 ден. 3.680
Available from: Термо Систем

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.