WILO Циркулациона пумпа за санитарна вода, рециркулација

WILO Циркулациона пумпа за санитарна вода, рециркулација

6.541 ден.
без ДДВ: 5.543 ден.
Производител: Wilo
Шифра на производ: STAR - Z Nova
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Технички податоци

  • Температура на транспортиран медиум: Вода за пиење макс. +95 °C
  • Приклучување на мрежа 1~230 V, 50 Hz
  • Вид на заштита IP42
  • Номинален дијаметар Rp ½
  • макс. работен притисок 10 бара
  • Погледнете повеќе на следниот линк 
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Wilo WILO Циркулациона пумпа за санитарна вода, рециркулација Технички податоци Температура на транспортиран медиум: Вода за пиење макс. +95 °C Приклучување на мрежа 1~230 V, 50 Hz Вид на заштита IP42 Номинален дијаметар Rp ½ макс. работен притисок 10 бара Погледнете повеќе на следниот линк    .. Category: Product #: STAR - Z Nova Regular price: 6.541 ден. 6.541 Available from: Термо Систем