Хидрофорна пумпа HWJ
  • Хидрофорна пумпа HWJ

Хидрофорна пумпа HWJ

14.190 MKD
без ДДВ: 12.025 MKD
Производител: Wilo
Шифра на производ: HWJ 203
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетен, подготвен за приклучување на систем за водоснабдување, наводнување и прскање од бунари и ниско поставени резервоари.Составен од самовисна пумпа WJ отпорна на корозија и мембрански сад (24/50л) кој ги спречува честите вклучувања на пумпата.

Брза и едноставна монтажа

*Гаранција 12 МЕСЕЦИ

*Преземи каталог ТУКА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2020.