Соларен сет со рамни (flat) колектори 200 L

Соларен сет со рамни (flat) колектори 200 L

71.705 ден.
без ДДВ: 68.290 ден.
Шифра на производ: 200 L flat
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Соларните сетови со рамни колектори се составени од следните елементи:

  • Рамен "flat" колектор со големина од 2 x 2 м2
  • Соларен бојлер со две спирали 200 л
  • Греач (3x3kW) - 9 kW
  • Соларна циркулациона група
  • Автоматика за солар со три сонди
  • Експанзионен сад 12 L
  • Соларно автоматско лонче 
  • Капацитет - 4-5 луѓе

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ

*Види КАТАЛОГ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Соларен сет со рамни (flat) колектори 200 L Соларните сетови со рамни колектори се составени од следните елементи: Рамен "flat" колектор со големина од 2 x 2 м2 Соларен бојлер со две спирали 200 л Греач (3x3kW) - 9 kW Соларна циркулациона група Автоматика за солар со три сонди Експанзионен сад 12 L Соларно автоматско лонче  Капацитет - 4-5 луѓе *Гаранција 24 МЕСЕЦИ *Види КАТАЛОГ .. Category: Product #: 200 L flat Regular price: 71.705 ден. 71.705 Available from: Термо Систем