Неделен програмибилен собен термостат - wireless RDE100RFS

Неделен програмибилен собен термостат - wireless RDE100RFS

7.640 ден.8.490 ден.
без ДДВ: 6.475 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RDE100RFS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • 7 дневен режим за греење
  • Избор на собна температура и можност за избор на некој од режимите на работење комфорт, економик и режим за заштита
  • Можност за 7 дневно програмирање
  • Работа преку wireless

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SIEMENS Неделен програмибилен собен термостат - wireless RDE100RFS 7 дневен режим за греење Избор на собна температура и можност за избор на некој од режимите на работење комфорт, економик и режим за заштита Можност за 7 дневно програмирање Работа преку wireless .. Category: Product #: RDE100RFS Regular price: 7.640 ден. 8.490
7.640
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2022.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка