Котли на струја

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH  Електричен котел 24 kW
Висок степен на ефикасност Вградена екпанзија од 8 л Мал степен на бучава Тробрзинска/Елект..
42.560 MKD
без ДДВ: 36.068 MKD
Врз основа на 1 оценки.
BOSCH  Електричен котел 18 kW
Висок степен на ефикасност Вградена екпанзија од 8 л Мал степен на бучава Тробрзинска/Елект..
40.100 MKD
без ДДВ: 33.983 MKD
BOSCH Електричен котел 12 kW
Висок степен на ефикасност Вградена екпанзија од 8 л Мал степен на бучава Тробрзинска/Елект..
36.390 MKD
без ДДВ: 30.839 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.