Котли на дрва

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Котел на цврсто гориво Bosch 45 kW
  Рамномерна моќност, стабилна температура во куќата и поголем степен на искористеност ..
68.800 MKD
без ДДВ: 58.305 MKD
Котел на цврсто гориво Bosch 32 kW
  Рамномерна моќност, стабилна температура во куќата и поголем степен на искористеност ..
52.850 MKD
без ДДВ: 44.788 MKD
Burnit WB Котли на дрва 50 kW
Технички карактеристики: Капацитет на греење - 20 kW Висина - 1145mm/ Ширина - 624mm/ Д..
52.400 MKD
без ДДВ: 44.407 MKD
Burnit WB Котли на дрва 40 kW
Технички карактеристики: Капацитет на греење - 20 kW Висина - 1145mm/ Ширина - 624mm/ Д..
49.000 MKD
без ДДВ: 41.525 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2020.