Електричен котел 18 kW

Електричен котел 18 kW

41.300 ден.
без ДДВ: 35.000 ден.
Производител: mTronic
Шифра на производ: mTronic7000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 1. Висок степен на ефикасност
 2. Вградена екпанзија од 8 л
 3. Мал степен на бучава
 4. Тробрзинска/Електронска пумпа
 5. Безнапонска струјна заштита
 6. Долг век на траење
 7. Броење на раб.часови
 8. Голем техт дисплеј

Технички податоци:

 • Степен на ефикасност - 99%
 • Модуларно вклучување на моќност - 9 греачи х 2 kW
 • Мрежен напон - 3х400/230 50 Нz
 • Максимален дозволен работен притисок - 2,2 bar
 • Минимален дозволен работен притисок - 0,8 bar 

*Гаранција 25 месеци

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

 • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
 • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

mTronic Електричен котел 18 kW Висок степен на ефикасност Вградена екпанзија од 8 л Мал степен на бучава Тробрзинска/Електронска пумпа Безнапонска струјна заштита Долг век на траење Броење на раб.часови Голем техт дисплеј Технички податоци: Степен на ефикасност - 99% Модуларно вклучување на моќност - 9 греачи х 2 kW Мрежен напон - 3х400/230 50 Нz Максимален дозволен работен притисок - 2,2 bar .. Category: Product #: mTronic7000 Regular price: 41.300 ден. 41.300 Available from: Термо Систем